Značka Realme v minulém měsíci oznámila, že v rámci svého ekosystému TechLife vytvořila novou sub-značku Dizo. Krátce na to se na stránkách jednoho z vietnamských e-shopů objevily tři produkty, které by měla značka Dizo produkovat. Jednalo se o dvoje bezdrátová sluchátka a hodinky. Nyní jsou tyto produkty zalistovány i na oficiálních stránkách značky a jde o Dizo GoPods, GoPods D a Dizo Watch. Tato skutečnost tedy potvrdila, že jak sluchátka, tak i hodinky budou brzy oficiálně uvedeny.

Dizo GoPods a GoPods D sluchátka

Dizo GoPods jsou TWS sluchátka s 10 mm basovým zesilovačem a procesorem Realme R2 s inteligentním digitálním čipem. Díky tomu by měla být zajištěna velmi nízká spotřeba energie, stabilní připojení a podpora Bluetooth 5.2. Vylepšena by měla být i kvalita zvuku. Při průběžném dobíjení v nabíjecím boxu by měla být výdrž těchto sluchátek až 25 hodin přehrávání hudby.

Sluchátkům nechybí ani technologie ANC se dvěma mikrofony, nízká latence 88 ms pro hraní her, dotykové ovládání a odolnost IPX5. Dotykové funkce a nastavení EQ lze měnit přes aplikaci Realme Link. Sluchátka také podporují rychlé nabíjení přes USB-C. Do prodeje půjdou v barvě Smokey Gray a Smokey White.

Druhá sluchátka GoPods D mají také 10 mm basový zesilovač. Při dobíjení v boxu by měla mít výdrž až 20 hodin přehrávání hudby. Najdeme zde podporu ENC, Bluetooth 5.0, dotykové ovládání a odolnost IPX4. Sluchátka dále podporují aplikaci Realme Link a nízkou latenci 110 ms pro hraní her. Prodávat se budou v barvě černé a bílé.

Dizo Watch

Hodinky mají 1,4 palcový dotykový displej s výraznými rámečky. Rozlišení displeje je 320×320 pixelů a jas dosáhl na 600 nitů. Baterie má kapacitu 315 mAh a měla by vydržet v běžném provozu až 12 dní. Mezi funkcemi najdeme například 90 sportovních režimů, monitoring tepové frekvence v reálném čase, monitoring okysličení krve, podporu aplikace Realme Link a odolnost podle certifikace IP68. Ceny produktů zatím nejsou na oficiálních stránkách Dizo uvedeny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.