Evropští fanoušci Realme se sice teď těší na globální uvedení telefonu Realme GT, ale v přípravách jsou i další novinky. Ty jen dokazují, že značka jede na plné obrátky a titul mobilního dravce jí právem náleží. Tentokrát se značka Realme vydává do segmentu, kde se ještě neangažovala. Hlásí totiž, že připravují svůj vůbec první notebook.

Je jistě chvályhodné, že značka Realme rozšiřuje své portfolio směrem k notebookům. A to už jen proto, že pokud dostojí své tradici dobrého poměru cena/výkon, mohlo by jít o zajímavý stroj. Na jeho zřejmě brzký příchod upozorňuje na svém twitterovém účtu viceprezident značky, pan Madhav Sheth. Jeho vzkaz fanouškům je napsán v binárním kódu a jde o zvolání „Hello World!“. Ze zprávy se můžeme také dozvědět, že nový produkt bude vydán v ekosystému TechLife a snímek nenechá nikoho na pochybách, že jde skutečně o notebook.

Bližší info o parametrech v tweetu viceprezidenta Realme chybí a bylo by asi zbytečné o specifikacích nyní spekulovat. Snad jediné, co bychom mohli v této chvíli odhadnout je, že laptop by mohl běžet na systému Windows 10. Jeho konstrukce bude kovová a designově tak trochu připomíná MacBook společnosti Apple. Podle dalších nepotvrzených zvěstí by mohl být laptop Realme představen už brzy, dost možná ještě v tomto měsíci.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.