Staří známí slevoví mágové z e-shopu Wiibuying jsou zpět a dnes mají něco pro všechny milovníky kvalitních audio produktů. K dispozici jsou totiž slevové kupóny na trojici velmi zajímavých kousků značky Bluedio, která je určitě našim čtenářům už známá. Jde o velice solidní tvůrce zaměřené právě primárně na audio oblast a jejich produkty se vždy mohou pochlubit výborným poměrem cena / výkon. Ten ale samozřejmě díky výše zmíněným kupónům ještě o fous vylepšíme, protože slev přece není nikdy dost.

Začneme něčím pro opravdové fajnšmekry, protože obří HiFi sluchátka Bluedio V2 Victory jsou právě pro ně. Jedná se o domácí sluchátka s masivními náušníky, která asi nejlépe využijete na multimédia nebo hraní. Konstrukce sluchátek je z titanové slitiny a náušníky jsou extrémně pohodlné díky využití paměťové pěny. A samozřejmě zvuk je také špičkový, protože využívá patentované technologie PPS 12 hned se 12 drivery. Sluchátka jsou bezdrátová s připojením Bluetooth 5.0 a samozřejmostí je i integrovaný mikrofon, nebo inteligentní ovládací režim. A s kupónem V2C3WII mohou být vaše jen za 58.09 euro.

Za hřích určitě stojí i mobilní soundbar Bluedio MS. Tento přenosný kousek plní zároveň roli stojánku na telefon a parádního reproduktoru využívajícího magnetickou indukci. Žádné složité párování a připojování, prostě položíte telefon na stojánek tak, aby reproduktor přiléhal k jednomu ze dvou vstupních míst. Vestavěná 52mm ozvučnice se pak postará o zbytek a vy si tak užijete poslechu, ať už v poloze telefonu nastojato nebo naležato. Baterie soundbaru by měla navíc vydržet až šest hodin na jedno nabití. Tenhle zajímavý kousek si můžete díky kupónu MSC3WII koupit jen za 21.57 euro.

Poslední do party pak jsou další velká sluchátka Bluedio T7+. Ta nabídnou velmi pohodlná polstrované zpracování a hlavně velké 57 mm audio drivery s titanovou membránou. Jejich chloubou je ale ANC technologie potlačení okolních ruchů se zapojením až čtyř rušících mikrofonů. Navíc se automaticky vypnou po sundání z uší, případně rozeznají i upadnutí majitele do spánku. K poslechu hudby navíc ani nepotřebujete připojený telefon, protože mají Bluedio T7 Plus vlastní slot na microSD kartu. Pokud ale přece jen připojíte telefon pomocí Bluetooth 5.0, pak získáte také i chytré funkce včetně hlasového asistenta, umělé inteligence, nebo třeba i krokoměr. S kupónem 6C4568 navíc k mání jen za 30.71 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.