Společnost OnePlus by měla během léta představit několik telefonů střední třídy z produktové řady Nord. Dosud se nejvíc mluví o modelu Nord CE, takže v podstatě známe všechny jeho parametry, víme jak bude vypadat a včera se dokonce objevila jeho cena na indickém trhu. Telefon ale bude uveden i v Evropě, a to už 10. června/júna. Jako další v pořadí by měl být představen model OnePlus Nord N200. Tento stroj je potvrzen pro americký trh a měl by být cenově nejdostupnějším telefonem OnePlus s podporou 5G sítí. Jeho cena by neměla překročit 250 dolarů.

K informaci o ceně telefonu OnePlus Nord N200 přidáme také pár specifikací a renderovaný obrázek, který se objevil na stránkách PCMag. Telefon by měl mít 6,49 palcový LCD displej s obnovovací frekvencí 90 Hz a FullHD+ rozlišením. V jeho levém horním rohu je uložena „díra“ pro přední kameru. Telefon má výrazně oblé rohy, úzké rámečky kolem obrazovky a mírně širší bradu.

Design zadního panelu je klasický s obdélníkovým modulem hlavního fotoaparátu a logem OnePlus. V modulu jsou tři snímače a LED blesk. Snímač otisků je uložen na hraně telefonu. Na renderovaném obrázku je telefon vyveden v modrošedé barvě, ale zatím by bylo předčasné odhadovat, zda na trhu bude nabízen i v jiných barevných variantách. Samozřejmě ve výčtu specifikací nesmíme zapomenout na již zmíněnou podporu 5G sítí. A jako poslední informaci o telefonu Nord N200 uveďme, že by podle odhadů tipařů mohl být představen krátce po uvedení modelu Nord CE, a to 15. června/júna.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.