I když se Den otců v našich končinách určitě netěší stejné popularitě jako Den Matek, tak určitě neublíží si na tátu vzpomenout. Případně se jako zasloužilý otec poplácat po rameni pěkně sám, protože vaše ratolesti se s největší pravděpodobností nebudou obtěžovat. Takže proč si třeba neudělat radost i nějakým tím dárkem jako stvořeným pro kreativní mysl, podobnou té vaší. Nebo opravdu udělat radost šikovnému tatíkovi novou 3D tiskárnou značky Anycubic. Ti totiž k této příležitosti nabízí celou řadu svých skvěle vybavených modelů.

Parádní kousek i pro začátečníky

A jako ideální volba se určitě nabízí i jejich absolutní novinka, model Vyper. Jedná se vůbec o první 3D tiskárnu využívající FDM technologii, která nabídne revoluční automatické vyrovnávání pracovní plochy. Je tak perfektní i pro naprosté začátečníky, protože se vše nastaví automaticky a vy tak můžete začít s 3D tiskem prostým stiskem jediného tlačítka. A vyrobit se toho samozřejmě dá do domácnosti celá řada, takže se všichni kreativnější opravdu vyřádí.

Tisková rychlost Anycubic Vyper dosahuje až 80-100 mm/s, takže je až o 30 % rychlejší, než jejich dosavadní vlajková loď řady Mega. Do prodeje vůbec poprvé zamíří 10. června v 16:00 našeho času a pro prvních 3000 zájemců bude k dostání za skvělou startovací cenu jen 299 dolarů.

Něco pro milovníky pryskyřice

Pokud ale třeba preferujete 3D tiskárny využívající pryskyřici, pak vám hraje do karet i další nabídka s kombem modelů Anycubic Mono X a Wash & Cure Plus. V této sestavě najdete pro začátek skvělou 3D tiskárnu Mono X s 8.9″ 4K monochromatickou LCD obrazovkou pro preciznější a rychlejší tisk nebo novým efektivnějším systémem pohyblivé Z-osy.  A tiskárnu pak doplní i vytvrzovací a čistící zařízení Wash & Cure Plus, které je kompatibilní se všemi LCD 3D tiskárnami na trhu s velikostí 8.9″ a nižší. Celé kombo je pak ideální pro opravdové nadšence, kteří bazírují na extrémně detailním 3D tisku.

Celou tuto sestavu si na Den otců můžete pořídit jen za 738 dolarů a nabídka by měla být platná až do 22. června. Ale určitě neublíží se mrknout na oficiální stránky Anycubic, protože nám slibují i nějaké extra slevy pro příští dny až do 11. června. 3D tisk se opravdu stal mainstreamovým koníčkem a není problém tisknout ve vysoké kvalitě i na domácích tiskárnách. A spousta tátů mezi námi si toto hobby už jistě zamilovala, takže proč je nepotěšit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.