Nabídka 3D tiskáren se nám utěšeně rozrůstá snad každým dnem a skokově také narůstá jejich vybavení pokročilými technologiemi. Pořídit si tak domů model schopný produkce opravdu profesionálních výrobků je dnes záležitostí několika tisíc a možnosti jsou dříve skoro nemyslitelné. Na výběr je ze dvou hlavních linií technologie 3D tisku, jedna využívá vrstvení tiskových strun a druhá pak vytvrzování pryskyřice pomocí UV záření. My pro vás dnes máme zástupce té druhé kategorie a model Creality 3D LD-002R je navíc momentálně v akci na e-shopu Cafago za velmi zajímavou cenu.

Pryskyřicová 3D tiskárna Creality 3D LD-002R využívá k vytvrzování 405 nm UV světlo s LCD technologií a hlavně filigránskou 2K Micron přesností na úrovni 0.02-0.05 mm. K dispozici je také nabídka 4x / 8x anti-aliasingu, tedy vyhlazování ostrých hran finálního produktu. Maximální tiskový plocha je také pořádně rozšířena na 119 x 65 x 160 mm a vyrobíte si tak i pořádně velký kousek. Ovládání je příjemné díky 3.5-palcovému dotykovému displeji a celokovová tiskárna má také propracovaný filtrační systém, takže se nemusíte bát ani odéru z pryskyřice.

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago se pak tenhle pokročilý kousek momentálně objevil s cenovkou jen 131.99 euro. Nabídka platí až do konce června a dalším bonusem je bezproblémová (a hlavně bezdoplatková) doprava z německého skladu. Takže pokud patříte už k trochu pokročilejším uživatelům 3D tiskáren a preferujete pryskyřici, tak je tenhle kousek určen právě pro vás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.