Jedna ze společností, která je neustále v plném nasazení a chrlí jeden telefon za druhým je Realme. Zejména indický a čínský trh pilně zásobují novými stroji, ale nezapomínají ani na své globální fanoušky. A je zřejmé, že jejich činnost bude vysoká i v nejbližším období. Například pro evropský trh by měl být v tomto měsíci představen velmi zajímavý telefon Realme GT 5G. V přípravách je ale několik dalších modelů střední a vyšší střední třídy. A nesmíme zapomenout ani na to, že krátce po vydání procesoru Snapdragon 778G Realme hlásila, že v dohledné době představí telefon označený jako „Quicksilver“ s tímto procesorem. K tomu všemu můžeme přidat i telefon s označením Realme RMX3366, který se objevil na stránkách Tenaa.

V případě zatím neznámého telefonu Realme RMX3366 vykazují čínští tipaři výraznou aktivitu ve svých odhadech. Někteří z nich se domnívají, že by mohlo jít o jeden z telefonů z chystané řady Realme X9. V ní by měly být dva modely, a to standardní a Pro verze. A právě ta standardní by měla být osazena procesorem Snapdragon 778G. Pro verze by měla dostat Snapdragon 870. Standardní verze by tak mohla být oním již zmíněným modelem „Quicksilver“ a zároveň certifikovaným modelem RMX3366.

Z výpisu certifikačního úřadu Tenaa plyne, že Realme RMX3366 bude mít OLED displej s úhlopříčkou 6,55 palce a rozlišením 2400×1080 pixelů. Baterie by měla být dvoučlánková s tím, že každý z článků bude mít kapacitu 2200 mAh. Telefon poběží na operačním systému Android 11 a jeho rozměry jsou 159,9×72,5×8 mm. Další parametry jsou ale zatím v utajení.