Péče o svého ocelového oře je hluboce zakořeněná ve většině mužů a auto-doplňky a jejich pořizování tak patří v jejich podání k oblíbeným kratochvílím. My dnes máme zajímavé kousky právě z této kategorie a experti z e-shopu Wiibuying k nim navíc přihodili i extra slevové kupóny pro dobrou míru. Takže všechny následující kousky pořídíte s ještě lepšími cenovkami, než je obvyklé. Takže čím, že to můžete svého miláčka vylepšit a potěšit ?

Univerzální GPS lokátor

Co třeba takovým miniaturním GPS lokátorem, který se hodí pro širokou škálu případů. Možnost monitorovat pomocí telefonu nebo počítače polohu tohoto zařízení je k nezaplacení třeba při odcizení vozu. Ale využití tento gadget nalezne třeba i na sledování školou povinných ratolestí úzkostlivými rodiči, nebo třeba senilních seniorů v opatrovnické péči. Součásti gadgetu je dokonce i obousměrný mikrofon. Baterie by navíc měla vydržet v provozu až 10 dnů. S kupónem TQJBWMRV si ho teď můžete pořídit jen za 9.12 euro.

Duální DVR kamerový systém

K zahození určitě nebude ani DVR kamera s dvojitým senzorem, která plně nahradí zpětné zrcátko. Získáte možnost FullHD záznamu přední kamerky s nočním režimem a voděodolným zpracováním, nebo HD záznam té zadní pro pomoc s parkováním nebo couváním. Velký displej se 4.3-palcovou úhlopříčkou je plně dotykový a komfortně s ním nastavíte opravdu vše co potřebujete. Slevový kupón TQJBWMR navíc srazí cenu až na pěkných 27.38 euro.

Ruční vysavač pro každého

Třetím do dnešní party je pak šikovný ruční bezdrátový vysavač TOMULE, který je jako stvořený pro péči o vnitřek vašeho vozu. Vybaven je 120W motorkem se 33.000 otáčkami a velmi solidním sacím výkonem 7000Pa. K dispozici je i několikastupňový filtrační systém a slušná 2200 mAh kapacita baterie, která by měla stačit na zhruba 30 minut provozu. Hodit se ale bude třeba i doma na vysávání drobků z gauče nebo klávesnice. V akci je teď s kupónem E58VBDJC jen za velmi příjemných 19.91 euro.

E-shop Wiibuying teď má i jednu probíhající promo akci, kde při koupi některého z vybraných produktů obdržíte i hodnotný bonusový dárek zdarma. Tak se na nabídku mrkněte, třeba vás tam něco osloví.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.