Tento víkend se skutečně vydařil, alespoň v rámci počasí. Pomalu to začíná vypadat, že léto je tady a rozvolnění pandemických opatření přeje výletům. Takže jestli jste si užívali sluníčka a pohody, pokusíme se vám k tomu nabídnout i něco málo levných gadgetů z čínských e-shopů. Jako každou neděli jsou tu Vychytávky z Číny a s nimi tři tipy na produkty, které jsme našli ve slevách.

Podobně jako v minulém dílu rubriky Vychytávky z Číny jsme i dnes připravili směsku gadgetů, které se hodí do domácnosti, ale i na cesty. Jejich cena není vysoká a jako vždy jde o praktické záležitosti. Takže se na ně pojďme společně podívat.

Praktická Xiaomi parní žehlička

Určitě se shodneme na tom, že žehlení prádla nepatří zrovna k nejoblíbenějším disciplínám. S malou a lehkou parní žehličkou z ekosystému Xiaomi by to ale až takové utrpení být nemuselo. Košile, trika, kalhoty a nebo sukně jednoduše pověsíte na ramínko a pára vycházející z žehličky udělá vše potřebné. Součástí této žehličky je i malá, zhruba litrová, nádržka na vodu. Voda v ní se zahřeje na potřebnou teplotu během 35 sekund a pak už stačí jen zmáčknout tlačítko a začít žehlit. Žehlička je nyní v bleskovém prodeji, takže ani její cena není vysoká a je nastavena na 40,99 dolaru.

Ventilátor pro sportovce

Léto je tu a s ním konečně i teplé počasí. Ale ani horko neodradí většinu sportovců od aktivního pohybu. Ovšem sport v letním vedru by mohl zpříjemnit malý ventilátor ve tvaru jakéhosi nákrčníku. Tělo ventilátoru je vyrobeno z pružného plastu, takže jej lze ohýbat a přesně vytvarovat kolem krku. Intenzita ventilace se také dá nastavit podle vašich potřeb, a to ve třech režimech. Díky 2400 mAh baterii by měl ventilátor vydržet až 10 hodin provozu a je také odolný vůči potu a prachu. Ventilátor je nyní ve slevě, při které jeho cena spadla na 15,99 dolaru.

Multifunkční parní hrnec

Jako poslední tip tu máme zajímavého pomocníka do kuchyně. Jde o multifunkční parní hrnec, kombinovaný s pánví Wok. V hrnci se dá vařit, dusit a dokonce i smažit. Snadno v něm tedy připravíme vše od polévky přes rýži, zeleninu až po maso. Hrnec se navíc automaticky vypne při vysoké teplotě a jeho spodní část má nepřilnavý povrch a proto se dobře čistí. Rukojeť hrnce je opatřena tepelnou izolací pro pohodlnou manipulaci. Cena tohoto multifunkčního pomocníka je nyní nastavena na 34,66 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.