Včera jsme pro vás měli jednohubku z nabídky slev e-shopu Wiibuying, ale dnes nám v mailu přistála ještě další dávka těchto kupónů. A byla by samozřejmě škoda je jen tak nechat ležet ladem, takže se s nimi velmi rádi podělíme. Jsou tam totiž některé velmi zajímavé kousky, ať už velmi výkonný notebook značky KUU, sušící ramínko na šaty, nebo akční kamera, co se nebojí pod vodu. Všechny výše zmíněné s doprovodem slevového kupónů, aby náhodou cena nebyla moc vysoká.

KUU Laitnin G3

Začneme tím nejdražším, ale asi i nejzajímavějším kouskem. Notebook KUU Laitnin G3 se totiž může pochlubit vskutku impozantním hardwarem. Procesor AMD Ryzen 5 4600H je totiž pořádně výkonný kus křemíku, který ještě doplní 16 GB RAM a 512 GB SSD. Notebook má 15.6-palcový IPS FullHD displej s tenkými rámečky, kovové zpracování, 1.8 kg váhy, 70Wh kapacitu baterie, podsvícenou klávesnici, nebo stereo reproduktory. A s kupónem QE9RDTXE může být váš z polského skladu jen za 680.59 euro.

Sušící ramínko na oblečení

Dalším pánem na holení je elektrické ramínko na šaty se sušící funkcí. To má hned dvojici sušících režimů (teplý a studený vzduch) a keramický radiátor napomáhá udržování tepla a šetření energie. Oblečení si na ramínko navíc klidně navěsíte i víc, protože má nosnost 5 kg. Ramínko je navíc skládací, takže není problém jej jednoduše mít s sebou i na cestách. A jako bonus dostanete i nástavec na vysoušení a nahřívání bot. Slevový kupón JSQNPKGT pak srazí cenu jen na 27.38 euro.

Akční kamerka do nepohody

Poslední je pak gadget do terénu protože akční kamerku určitě nekupujete proto, aby ležela někde na polici. Tenhle kousek nabídne FullHD záznam videa s velmi slušným 170° úhlem záběru a vše si pěkně zkontrolujete i na 2-palcovém displeji. Kamerka zvládne zhruba 60-90 minut natáčení, ale hlavně se neztratí opravdu skoro v žádných podmínkách. V balení je vodotěsný obal až do hloubky 30 metrů, kamerka se nebojí ani nižších teplot a jednoduše ji přichytíte na řídítka kola nebo helmu. A s kupónem 6UH2Z5JD je pro vás na Wiibuying nachystaná jen za 21.31 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.