S velkou slávou jsme se nedávno dočkali návratu mnoha služeb a otevření obchodů, takže se už dá zajít i ke kadeřníkovi. Což ruku na srdce mnozí z nás nutně potřebovali, protože vzhled lesního muže / žínky je přece jen lákavý jen pro určitě procento populace. Skoro tak člověku přišlo na mysl se pro jistotu vybavit i na domácí péči o stříhání a kultivaci účesu, protože nikdy nevíte, kdy se to zase bude hodit. A právě z této kategorie pro vás dnes máme i profesionální zastřihovač vlasů Vintage T9 z nabídky e-shopu Cafago, který je navíc k mání za extrémně nízkou cenu.

Zastřihovač vlasů Vintage T9 zaujme už na první pohled designem s asijskými motivy a zlatou barvou. Ten prostě opravdu nepřehlédnete. Úpravu účesu zvládne hlavice z nerez oceli zcela bezpečně a výkonný motorek je i tichý. Na jedno nabití baterie zvládne až dvě hodiny provozu a vše jednoduše dobijete pomocí USB Type-C portu. K dispozici jsou i čtyři nástavce (1.5 + 2+ 3 +4 mm), takže není problém si přesně určit výšku sestřihu. Tělo strojku je kovové a velmi dobře se díky textuře povrchu drží, takže nehrozí žádná fatální designová nehoda.

Pořízením tohoto zastřihovače vlasů se navíc vaše peněženka ani moc neprohne. Na e-shopu Cafago je totiž Vintage T9 k dostání jen za 10.29 euro v kusově limitované slevové akci. Doručení je z čínského skladu jako obvykle zcela zdarma a v klidu se vejdete do celního limitu. Tedy než nám to novela zákona za pár měsíců výrazně znepříjemní. Takže neváhejte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.