Dalším letošní telefonem společnosti OnePlus bude model OnePlus Nord CE 5G. Ten by měl produktovou řadu Nord rozšířit už za pár dnů. Termín jeho uvedení je totiž naplánován na 10. června/júna. Máme potvrzeno, že chystaný model bude vycházet z hlavních parametrů svého předchůdce, ale navíc dostane i nějaká vylepšení. Nu a vzhledem k tomu, že OnePlus Nord měl na trhu poměrně slušný úspěch, totéž se očekává i u modelu Nord CE.

Ostatně na to, že výrobce předpokládá, že telefon OnePlus Nord CE 5G bude mít úspěch, nenápadně upozorňuje i kratinké video. To bylo zveřejněno na oficiálním twitterovém účtu OnePlus India. A dokonce se i na indickém Amazonu, který bude hlavním prodejcem telefonu na indickém trhu, objevila upoutávka s hlavními parametry a designem. Z obou upoutávek plyne, že Nord CE vsadí na osvědčený vzhled původního Nordu. Nabízen bude v elegantní tmavě zelené barvě. Ovšem je možné, že do prodeje půjdou i další barevné varianty.

Co se parametrů telefonu týče, mohli bychom se těšit na 6,43 palcový AMOLED displej s obnovovací frekvencí 90 Hz. Očekává se, že výrobce použije procesor Snapdragon 750G, který by mělo doplnit 8 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště. Přední kamera by měla mít rozlišení 16 MPix a primární senzor hlavního fotoaparátu by měl dostat 64 MPix. Dále se mluví i o 4500 mAh baterii s podporou 50 W nabíjení. Tipaři už pomalu odhadují i cenu, která by údajně neměla překročit hranici 350 dolarů. Ale raději si počkejme, jakou cenu potvrdí výrobce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.