Za poslední měsíce a roky jsme měli možnost vidět celou řadu zajímavých modelů chytrých hodinek s rozdílnými designovými filosofiemi. Někteří výrobci vidí chytré hodinky jen jako doplněk mobilních telefonů a jiní zase přísahají na vytvoření nezávislého „skoro-telefonu“ na zápěstí. Ve většině případů v úspěšnosti vítězí příznivci prvního proudu, ale dnes pro vás máme něco z druhé strany barikády. Tím jsou hodinky KOSPET Prime S, které jsou navíc momentálně k mání v bleskových prodejích e-shopu Wiibuying.

A KOSPET Prime S mají opravdu velmi blízko k samostatnému telefonu se vším všudy. Hodinky mohou nabídnout kulatý 1,6-palcový IPS displej s rozlišením 400 x 400 pixelů, ale unikátní jsou něčím jiným. Mají totiž duální režim, nároční zvolí Android s čipsetem SD9832E a kompletní „chytrou“ výbavou, ale k mání je i úsporný sportovní režim využívající čipset nRF52832.  A rozdíl ve výdrži baterie je samozřejmě masivní. Jinak ale hodinky nabídnou skvělou výbavu včetně 1 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti , GPS, 8 Mpx + 5 Mpx fotoaparáty,  masivní 1050 mAh kapacitu baterie nebo plnohodnotný systém Android 9.1.

Hodinky navíc mají i velmi dobře vypadající a odolné keramické tělo a silikonový řemínek je výměnný. Samozřejmě mají i plnou sestavu senzorů včetně monitoringu tepu a okysličení krve. Na Wiibuying je momentálně najdete v černé barvě za akční cenu jen 99.99 dolarů. K té se dopracujete buď využitím kupónu přímo ze stránek obchodu, nebo využijete náš kupón ERYR9E75 . Cena je v obou případech stejná, tak se na Kospet Prime S minimálně mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.