Robotické vysavače si za poslední dobu podmanily cenou řadu domácností a jejich úroveň vymožeností a funkcí stále stoupá. Pro mnohé je ale manuální vysavač stále jasnou volbou, protože umělá inteligence se při flexibilitě úklidu stálé té lidské nevyrovná. Značka Roborock na našich stránkách určitě není žádným nováčkem a v minulosti už jsme vám představili celou řadu jejich robotických kousků. Dnes se ale vrátíme zpátky ke kořenům s ručním modelem vysavače Roborock H7, který právě míří na trh. A v té souvislosti pro nás v pár příštích dnech mají i sympatickou startovací slevovou akci.

Roborock H7 je bezdrátový vysavač té nejvyšší třídy, který nabídne opravdu široké spektrum funkcí. Pro začátek samozřejmě musíme zmínit extrémně silné 160AW sání, ale také i nadprůměrnou 80Wh baterii, která vystačí až na 90 minut provozu na jedno nabití. A dobijete ho naplno jen za 2.5 hodiny. Vysavač je vybaven pětiúrovňovým filtračním systémem a zbavíte se tak opravdu veškerých alergenů, prachu a nečistot. Potěší i jednoduše vyměnitelné sáčky na prach, OLED displej zobrazující základní informace nebo váha pouhých 1.46 kg. V ceně dostanete i celou řadu dalších MagBase™ nástavců a také dobíjecí stanici, která jde upevnit i vertikálně.

To nejlepší ale samozřejmě přijde při pohledu na cenu, protože od zítřka 2.června až do 5. června máte možnost na stránkách e-shopu Geekbuying získat €30 slevový kupón. Stačí se zaregistrovat se svojí e-mailovou adresu. S tímto kupónem pak srazíte cenu na parádních €369 a vše je k dostání z evropských skladů, včetně dokonce českého. Pokud tedy hledáte spolehlivý ruční bezdrátový vysavač nabitý funkcemi, pak je Roborock H7 žhavým kandidátem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.