O tom, že společnost Motorola pracuje na telefonu Moto G Stylus 5G se začalo mluvit už začátkem letošního roku. Zvěsti zatím byly velmi kusé, a to přesto, že se v únoru/februári objevily údajné specifikace tohoto telefonu. A vlastně od té doby se na síť dostávají další informace až dnes. A rovnou v podobě renderovaných obrázků.

Snímky na svém twitterovém účtu zveřejnil Nils Ahrensmeier z TechnikNews a telefon Moto G Stylus 5G je na nich zobrazen ze všech stran a úhlů. Díky tomu je vidět, že bude mít kolem displeje poměrně úzké rámečky a mírně širší bradu. V levém horním rohu obrazovky je „díra“ pro přední kameru. Design hlavního fotoaparátu prošel mírnými změnami. Čtyři senzory jsou totiž uloženy do čtvercového modulu, který při pohledu z boku docela vystupuje nad úroveň zadního panelu. Pod senzory je vodorovně uložen LED blesk.

Na zadním panelu najdeme i už notoricky známé logo Motoroly. Je víc než pravděpodobné, že v něm bude integrován snímač otisků prstů. Pohled na spodní hranu telefonu odhaluje 3,5 mm audio konektor, port USB-C, mřížku reproduktoru a port pro stylus. Ahrensmeier v tweetu uvádí, že Moto G Stylus bude uveden jen na americkém trhu, ale je tu vždy šance, že jej výrobce nakonec pošle i na další trhy s jiným názvem. Americká verze by měla mít 256 GB interního úložiště a údajně by ji měl pohánět procesor Snapdragon 480. Víme také, že telefon už má za sebou i certifikaci FCC, takže je možné že bude představen už brzy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.