Víkend se pomalu ale jistě blíží do svého finále. Ovšem tato doba je i chvílí, kdy za vás nahlížíme na stránky čínských e-shopů a hledáme gadgety, které jsou zlevněny, jejich cena proto nikomu kapsu neutrhne a ve valné většině jde o produkty, které jsou praktické. Ne jinak tomu bude i v dnešním dílu naší rubriky Vychytávky z Číny, která má už pořadové číslo 282.

A co pro vás tedy tuto neděli Vychytávky z Číny nachystaly? Podobně jako minulý týden to bude směska praktických gadgetů pro každého. Podíváme se na tablet Xiaomi Mijia, chytrou termosku a nebo na zajímavou nabíječku baterií. Takže pojďme na to.

LCD tablet od Xiaomi

Sub-značku Mijia společnosti Xiaomi asi není potřeba nějak zvlášť představovat. V jejich portfoliu najdeme třeba i tento tablet s LCD displejem a velmi nízkou spotřebou energie. Tablet se hodí hlavně pro psaní poznámek a nebo školních úloh. V balení najdeme i lehký stylus. Hmotnost pera je pouhých 7 gramů. Také tělo tabletu je velmi úzké, a to 7 mm. Díky tomu je tablet snadno přenosný a hravě jej přibalíte školákovi do brašny a ani v kabelce nezabere moc místa. Pero je navíc citlivé na tlak a díky magnetu jej lze „přilepit“ k hraně tabletu. Napsaný text se dá vymazat jediným stisknutím ovládacího tlačítka. Cena po slevě dosáhla na 35,99 dolaru.

Vychytávky z Číny

Chytrá nerezová termoska

Počasí sice zrovna dneska není nic moc, ale postupné rozvolňování po pandemii láká k výletům. Na cesty není od věci si do baťůžku přibalit i něco k pití a k tmu se výborně hodí termoska. Ta, kterou jsme pro vás dnes našli v bleskovém prodeji je nerezová a na víčku má i malý LCD displej, který zobrazuje aktuální teplotu nápoje uvnitř termosky. Do termosky se vejde až 500 ml tekutiny a její teplota bude udržována až 24 hodiny. Najdeme zde dokonce odolnost podle certifikace IPX7. Cena v bleskovém prodeji je nastavena na příjemných 8,99 dolaru.

USB nabíječka baterií

Nabíječka baterií je posledním gadgetem z dnešní nabídky. Má čtyři sloty pro baterie a každý slot lze samostatně ovládat. To znamená, že se v této nabíječce dají nabíjet baterie s různým napětím. Samozřejmostí je i LCD displej, na kterém se zobrazují informace o nabíjení jednotlivých baterií v reálném čase. Nabíječka je také vybavena ochranou proti přepětí a proti zkratu. Hodí se pro nabíjení LiFePO4, Lithium Ion, Ni-MH a NiCd baterií. Cena nabíječky ve slevě je 26,99 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.