Značka Realme plánuje na zítřek v Indii velkou představovačku. Podle předchozích informací a upoutávek bude jedním z uvedených produktů telefon Realme X7 Max 5G. Jeho představení bylo už několikrát odloženo, protože koronavirus dává Indii momentálně dost zabrat. Proto i prezentační akce proběhne online. Ovšem telefon nebude jedinou novinkou, kterou značka hodlá představit. Dojít by mělo i na televizi Realme Smart TV 4K.

Tipaři sice nějaké ty parametry chystané televize Realme Smart TV 4K odhadovali už dřív, ale dnes se díky indickému tipaři Debayanu Royovi a stránkám RealmeTimes můžeme dozvědět podstatně víc. Roy totiž k hlavním parametrům přidal i ceny. Televize půjde na trh ve dvou velikostech, konkrétně jde o 43 palcový model a 50 palcový model. Obě televize by ale měly mít v podstatě stejné specifikace.

Jde o LCD obrazovky s LED podsvícením a rozlišením 4K s 1,07 miliardy barev, Dolby Vision a pozorovacím úhlem 178°. Televizory by měl pohánět procesor z dílen MediaTek, který je zřejmě speciálně vyvinutý pro tento typ produktu. Tipař se ale nezmiňuje o kapacitě operační paměti a interního úložiště. Televize poběží na systému Android TV 10, který podporuje Google Chromecast, Google Assistant a několik streamovacích aplikací.

V rámci konektivity bychom zde měli najít dvoupásmovou Wi-Fi, Bluetooth 5.0, 3× HDMI, 2× USB a 1× AV, tuner a Ethernet. Televize by měly dále podporovat Dolby Atmos a DTS-HD. Ve výbavě nebudou chybět ani 24 W quad-stereo reproduktory. Cena menší 43 palcové televize by se údajně měla pohybovat mezi 386 až 414 dolary. Větší 50 palcová TV by měla stát mezi 455 až 483 dolary.