Značka Realme plánuje na zítřek v Indii velkou představovačku. Podle předchozích informací a upoutávek bude jedním z uvedených produktů telefon Realme X7 Max 5G. Jeho představení bylo už několikrát odloženo, protože koronavirus dává Indii momentálně dost zabrat. Proto i prezentační akce proběhne online. Ovšem telefon nebude jedinou novinkou, kterou značka hodlá představit. Dojít by mělo i na televizi Realme Smart TV 4K.

Tipaři sice nějaké ty parametry chystané televize Realme Smart TV 4K odhadovali už dřív, ale dnes se díky indickému tipaři Debayanu Royovi a stránkám RealmeTimes můžeme dozvědět podstatně víc. Roy totiž k hlavním parametrům přidal i ceny. Televize půjde na trh ve dvou velikostech, konkrétně jde o 43 palcový model a 50 palcový model. Obě televize by ale měly mít v podstatě stejné specifikace.

Jde o LCD obrazovky s LED podsvícením a rozlišením 4K s 1,07 miliardy barev, Dolby Vision a pozorovacím úhlem 178°. Televizory by měl pohánět procesor z dílen MediaTek, který je zřejmě speciálně vyvinutý pro tento typ produktu. Tipař se ale nezmiňuje o kapacitě operační paměti a interního úložiště. Televize poběží na systému Android TV 10, který podporuje Google Chromecast, Google Assistant a několik streamovacích aplikací.

V rámci konektivity bychom zde měli najít dvoupásmovou Wi-Fi, Bluetooth 5.0, 3× HDMI, 2× USB a 1× AV, tuner a Ethernet. Televize by měly dále podporovat Dolby Atmos a DTS-HD. Ve výbavě nebudou chybět ani 24 W quad-stereo reproduktory. Cena menší 43 palcové televize by se údajně měla pohybovat mezi 386 až 414 dolary. Větší 50 palcová TV by měla stát mezi 455 až 483 dolary.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.