Zkraje týdne dala značka Realme na vědomí, že v rámci svého ekosystému TechLife vytvořila novou sub-značku. Je jí indická značka Dizo, která by měla už brzy začít nabízet produkty v kategoriích Smart Home, Smart Care, Smart Entertainment a několika dalších. Je sice pravdou, že v době tohoto oznámení nebylo příliš jasné, jaké Dizo produkty by se mohly na trhu objevit jako první, ale spekulovalo se o několika nositelnostech.

Proto je velmi zajímavé, že se první Dizo produkty objevily už nyní na stránkách vietnamského e-shopu. A vzhledem k tomu, že na tipaře se v hledání novinek dá docela dobře spolehnout, díky jednomu z nich se nyní můžeme dozvědět, co přesně je na vietnamských stránkách zalistováno. Info o těchto Dizo produktech zveřejnil na svém twitterovém účtu tipař, který si říká Chun.

Tipař hovoří o rovnou třech gadgetech. A to o Dizo Watch, Dizo GoPods a Dizo GoPods D. Jde konkrétně o jedny hodinky a dvoje bezdrátová sluchátka vydaná pod sub-značkou Dizo. Přesto ale ve své podstatě jde o rebrandy nám již známým Realme Watch 2 a Realme Buds Air 2. Dizo GoPods D jsou také rebrandovanými sluchátky Realme Buds Q2. To je sice dobrý začátek pro novou sub-značku, ale přece jen bychom očekávali, že přijdou s něčím originálním. A to zejména proto, že se obecně předpokládalo, že Dizo produkty se budou týkat IoT a nikoli rebrandů produktů značky Realme. Nicméně vietnamští fanoušci značky Realme mohou být spokojeni, protože produkty značky Realme se v jejich končinách doposud neprodávaly.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.