Máme tu víkendový odpočinek, který určitě mnozí z nás konečně vychutnají díky dobrému počasí i venku. Ale i doma bude určitě co dělat a třeba se zase dostanete do víru internetových nákupů. A pokud vám ještě v minulosti utekly naše nabídky z e-shopu Wiibuying, tak máte ideální příležitost se stát jejich zákazníkem. Pro tento víkend si totiž nachystali celou řadu slevových kupónů, které jsou plané pro všechny čerstvě registrované nováčky. A co bude třeba k mání ?

Začneme něčím do terénu, protože akční kamerku určitě nekupujete proto, aby ležela někde na polici. Tenhle kousek nabídne FullHD záznam videa s velmi slušným 170° úhlem záběru a vše si pěkně zkontrolujete i na 2-palcovém displeji. Kamerka zvládne zhruba 60-90 minut natáčení, ale hlavně se neztratí opravdu skoro v žádných podmínkách. V balení je vodotěsný obal až do hloubky 30 metrů, kamerka se nebojí ani nižších teplot a jednoduše ji přichytíte na řídítka kola nebo helmu. A s kupónem 6UH2Z5JD je pro vás nachystaná jen za 21.31 euro.

Nebo co třeba přerostlé chytré hodinky TICWRIS GTX s 1.91-palcovým lehce zakřiveným obdélníkovým displejem s rozlišením 320 x 170 pixelů. Hodinky mají úsporný procesor a skromnou hardwarovou výbavu, ale zase vydrží až 30 dnů na jedno nabití. Nepřijdete ani o odolnou certifikaci IP68, měření tepu nebo krevního tlaku a celou řadu sportovních režimů. Díky slevovému kupónu SWMHCGEV je navíc pořídíte jen za 27.87 euro.

Také se vám na stole válí přehršel nabíječek a kabelů na kde co ? Pak je tento kousek právě pro vás, protože zvládne nabíjet až šestici zařízení najednou. Trojici hned bezdrátově, přičemž jsou podporovány Apple Watch Series 5 a níže, AirPods 2/ AirPods Pro a pak jakýkoli telefon kompatibilní s bezdrátovým nabíjením. A pokud stále ještě potřebujete konektory, tak je k mání další trojice, Lightning, micro-USB a USB Type-C. Vše navíc využijete i jako stojánek. A s kupónem ZCTA472H je vše k mání jen za 16.39 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.