Anycubic, přední výrobce 3D tiskáren, prezentuje na TCT Show ve stánku C40 celou řadu nových řešení a produktů, včetně tiskárny Photon Mono X Pro založené na cloudové platformě Anycubic. Dále také Photon Ultra na základě Digital Light Processing (DLP) a chystanou 3D tiskárnu FDM Vyper. S vydáním těchto nových produktů je Anycubic průkopníkem na trhu 3D tiskáren z hlediska technologických inovací a uživatelských zkušeností.

„V několika posledních letech si společnost Anycubic udržovala rychlý růst a pokračovala v závazku interního výzkumu a vývoje klíčových technologií 3D tisku, což z ní dělá průkopníka a lídra v odvětví stolních 3D tiskáren. Vydání tří nových produktů je důkazem rozsáhlých průmyslových zkušeností a technologických kompetencí společnosti“, řekl James Ouyang, viceprezident pro výzkum a vývoj společnosti Anycubic.

Anycubic

Mono X Pro, první 3D tiskárna na platformě Anycubic Cloud

Nově představené řešení založené na cloudové platformě Anycubic a na cloudovém vytvrzování přichází s řadou klíčových funkcí. Jsou to například knihovny modelů, cloudové řezání, cloudový tisk, přenos souborů, vzdálené monitorování, správa zařízení a online upgrady. Tento nový komplexní a inteligentní přístup zjednodušil proces 3D tisku. Cloudová tiskárna Photon Mono X Pro založená na cloudové platformě Anycubic předefinuje zážitek z 3D vytvrzování světlem. A to zejména díky 64-bitové vysoce výkonné základní desce. Ta poskytuje mnohem lepší výkon než běžné 3D tiskárny, a to v rámci výpočetního a grafického zpracování.

Anycubic

Photon Ultra, 3D tiskárna s technologií DLP

Během této akce společnost Anycubic uvedla na trh také Photon Ultra, na které se spolupodílela firma Texas Instruments, globální společnost zabývající se designem a výrobou polovodičů. Tato společnost se po mnoho let řadí mezi Top10 ve svém oboru a mezi „500 nejlepších společností na světě“. Photon Ultra je zbrusu nová 3D tiskárna, která využívá technologii DLP. Uvedení produktu na trh odráží intenzivní úsilí společnosti při vývoji nových stolních 3D tiskáren.

„Photon Ultra se může pochlubit až 95 % mírou využití UV světla, což je mnohem více než pouhých 1 až 5 % řady LCD. Díky technologii DLP zvyšuje nová 3D tiskárna až trojnásobně účinnost ve srovnání s konkurenty, kteří používají technologii tisku SLA. Kombinací technologie DLP s rovnoměrně distribuovaným a stabilním zdrojem UV světla od Anycubic umožňuje Photon Ultra vysokou přesnost a rychlý tisk“, dodal pan Ouyang.

Vyper, první FDM tiskárna Anycubic s plně automatickým vyrovnáváním

Společnost navíc plánuje představit i Vyper, novou 3D tiskárnu FDM s inteligentním systémem nivelace, který umožňuje jak nivelaci, tak i tisk na jedno kliknutí. Tisková platforma Vyper využívá nový proces kombinující speciální povlak odolný proti poškrábání s pružinovou ocelí, který odolává deformaci i v prostředí s vysokou teplotou. Nové uživatelské rozhraní se snadno používá a plynule přepíná mezi čínštinou a angličtinou. Vyper nabízí vyšší rychlost tisku (až 100 mm/s) než běžné 3D tiskárny stejné kvality.

Anycubic, průkopník v odvětví 3D tisku vytvrzovaného světlem, si udržuje silný růst a získává uznání mezi zákazníky po celém světě od roku 2015, kdy firma představila svou první 3D tiskárnu. Navštivte stánek Anycubic (C40) na TCT Show a vyzkoušejte nejpokročilejší a nejinteligentnější 3D tiskárny na světě. Více podrobností o společnosti Anycubic a jejich 3D tiskárnách najdete i na těchto stránkách.