Do konce měsíce zbývá už jen pár dnů, ve kterých budou mít mnozí výrobci chytrých telefonů napilno. Mezi nimi i společnost Oppo, která by měla už za dva dny představit svou řadu Reno 6. Vzhledem k tomu, že se o těchto telefonech mluví už poměrně dlouho víme, že v sérii budou celkem tři kusy. Mělo by jít o standardní Reno 6, dále pak o Reno 6 Pro a vrcholem řady bude Oppo Reno 6 Pro Plus.

Všechny telefony této řady už prošly potřebnými certifikacemi a jedna z nich naznačila, že model Oppo Reno 6 Pro Plus bude osazen procesorem Snapdragon 870. To tedy znamená, že půjde o téměř vlajkovou loď se slušným výkonem. Ten už také známe, protože tento telefon těsně před představením prošel testy Geekbench. Zde byl Reno 6 Pro Plus testován s kódovým označením PENM00.

V Geekbench výpisu se můžeme dočíst, že telefon prošel testy s osmi jádrovým procesorem s taktem 1,80 GHz a označením „kona“. Toto označení odpovídá procesoru Snapdragon 870, který by mohl být tímto potvrzen. Při testech jej doplnilo 12 GB operační paměti a systém Android 11. Skóre Single-core testu je 1010 bodů a ve více jádrovém testu získal telefon 3115 bodů. Očekává se, že verze s 12 GB RAM bude mít 256 GB interního úložiště. Do prodeje by ale měla jít i verze s 8 GB RAM a 128 GB interního úložiště. Vše bude potvrzeno už brzy.