Loni na podzim společnost OnePlus představila telefon OnePlus 8T Cyberpunk 2077 v limitované edici. Šlo ale spíš o designovou záležitost, protože výbava telefonu zůstala beze změn. Včera na tuto limitovanou edici telefonu navázaly i hodinky OnePlus Cyberpunk Watch 2077. Ty OnePlus také vydal v limitované edici se speciální nabíječkou v podobě ruky „Johnnyho Silverhanda“, jedné z hlavních postav video hry CyberPunk 2077.

I v případě hodinek OnePlus Cyberpunk Watch 2077 můžeme směle říci, že jde výhradně o designovou záležitost. Jejich výbava je na chlup stejná jako u původních hodinek OnePlus Watch. Čerstvě vydaný chronometr se tak liší pouze vzhledem, cenou a samozřejmě speciální nabíječkou. Vzhled hodinek, jak je z názvu zřejmé, je tematicky přizpůsoben video hře Cyberpunk 2077.

Displej je kruhový a je vyveden v černé barvě se žlutými prvky. Stejně tak je černý i řemínek a i ten má po bocích stylové žluté pásky. Také jejich uživatelské rozhraní je přizpůsobeno populární video hře, podobně jako ciferníky a animace. A samozřejmě vysoce stylová je i nabíječka, kterou lze také použít jako držák na hodinky. A když už jsme zmínili, že hodinky se od těch původních kromě designu liší i cenou, musíme dodat jak je na čínském trhu nastavena.

Hodinky se budou prodávat za 1299 jüanů, což jsou v přepočtu zhruba 202 dolary. Cena se od původního modelu tedy příliš nezvedla, protože ten se prodává za 999 jüanů (155 dolarů). A dokonce je tato limitovaná edice levnější než OnePlus Watch Cobalt Limited Edition, které přijdou na 1599 jüanů (249 dolarů). Předběžné objednávky nově představených hodinek již na čínském trhu běží, prodeje začnou 1. června/júna.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.