Slavnou značku Lenovo asi většina z nás nemá zrovna zafixovanou jako oblíbeného výrobce audio vybavení, ale opak je pravdou. Ve svém portfoliu totiž mají poměrně širokou škálu produktů i v této kategorii a samozřejmě tam patří i celá řada bezdrátových sluchátek. Ostatně i na našich stránkách už jsme měli tu čest se s některými kousky z jejich produkce setkat. Dnes k nim tak přihodíme další, protože na e-shopu Cafago jsou momentálně v akci velmi zajímavá TWS bezdrátová sluchátka Lenovo HT38. A samozřejmě i za velmi zajímavou cenu.

TWS bezdrátová sluchátka Lenovo HT38 nijak nevybočují ze současné designové větvě „stopkových“ sluchátek do uší. Chlubí se také Hi-Fi HD zvukem, ke kterému by jim měly dopomoci 13 mm dynamické drivery. A jak již je dnes zvykem, tak nabídnou i rychlé a stabilní moderní připojení pomocí Bluetooth 5.0 a k mání je inteligentní automatické párování. Neurazí ani výdrž na baterie, protože každé sluchátko má 30 mAh vestavěné kapacity a v záloze je i 250 mAh nabíjecí box. Sluchátka také umí díky vestavěnému mikrofonu i hlasové ovládání, ale většinou si stejně vystačíte jen s tím dotykovým.

Na výběr máte z černé a bílé barevné varianty sluchátek a doprava je samozřejmě z čínského skladu zcela zdarma. A cena rozhodně potěší, protože bleskové prodeje na e-shopu Cafago srazily cenu jen na 13.25 euro. Takže pokud zrovna hledáte levná bezdrátová sluchátka, tak by se vám dnešní nabídka mohla určitě zamlouvat.