Značka Realme se připravuje na rozšíření své velmi úspěšné řady X7. Ta byla uvedena loni v září/septembri, takže je určitě dobrý čas na to přidat do ní další model. Bude jím telefon Realme X7 Max 5G. Jeho uvedení proběhne na indickém trhu 31. května/mája. Dodejme ještě, že uvedení telefonu bylo přesunuto na konec měsíce, protože v Indii je momentálně situace v rámci pandemie koronaviru skutečně neutěšená. Představovačka telefonu tak bude spojena s plánovaným uvedením televizí Realme Smart TV 4K.

Informaci o termínu představení telefonu Realme X7 Max 5G zveřejnil dnes na Twitteru CEO značky Realme, pan Madhav Sheth. Představení proběhne z už zmíněných důvodů online a bude streamováno na sociálních sítích. Sheth také uvedl, že telefon bude osazen procesorem Dimensity 1200 a půjde o vůbec první telefon na indickém trhu s tímto čipsetem.

I přesto se tipaři domnívají, že půjde o rebrand telefonu Realme GT Neo. Proto se očekává, že chystaný telefon přebere některé z parametrů a zřejmě i design. Přestože se CEO Realme nezmínil o souběžném představení televizí očekává se, že půjde o víc modelů s různými úhlopříčkami. Konkrétně by mělo jít o 43 palcovou a 50 palcovou televizi se 4K obrazovkou a podporou Dolby Vision a zvukem Dolby Atmos. U televizorů se také očekává prémiový design s velmi úzkými rámečky.