Nedělní odpoledne by se nemuselo stát chvílí nudy pro ty, kteří si po obědě jako dezert dají naši pravidelnou rubriku Vychytávky z Číny. Jako vždy i dnes zde najdete tři tipy na gadgety z čínských e-shopů. Snažíme se vybrat pokud možno takové, které jsou nejen praktické, ale také levné.

V minulém dílu jsme připravili něco málo pro kuřáky a dnešní Vychytávky z Číny budou takovou malou směsicí drobností, které se hodí do auta, do kanceláře a na své by si mohly přijít i dámy v rámci péče o pleť.

Multifunkční Bluetooth nabíječka do auta

Společnost Xiaomi má natolik obsáhlé portfolio, že v něm najdeme skutečně kde co. Může to být třeba nabíječka do auta, kterých výrobce vyprodukoval už několik. Tato je multifunkční, takže ji lze použít také pro ovládání přehrávání hudby z telefonu nebo FM rádia. Lze k ní připojit i flash disk a nebo TF kartu. Najdeme zde i USB-C port, malý LED displej a podporu rychlého nabíjení Quick Charge 3.0. Jde prostě o všestranný gadget. Tato nabíječka je navíc nyní zlevněna a dá se pořídit jen za 14,99 dolaru.

Skládací stojánek na notebook

Asi každý z nás už někdy zažil, že po dlouhé práci na notebooku bolí nejen oči, ale i záda. Dobrým pomocníkem pro tyto chvíle by mohl být skládací stojánek na notebook. Od bolesti očí sice nepomůže, ale zádům by přece jen mohl trochu ulevit. Vzhledem k tomu, že se díky jeho nastavení zvedne displej do úrovně očí, není potřeba se hrbit. Také sklon klávesnice je pro psaní pohodlnější. Zdvih stojanu lze nastavit od 100 mm až po 160 mm a pohodlně zaaretovat. Nožky stojanu mají protiskluzovou úpravu a opěrky jsou potaženy silikonovým gelem, takže nedojde k poškrábání notebooku. Do stojánku lze uložit notebooky s úhlopříčkou 11 až 17 palců. I tento gadget je momentálně zlevněn a jeho cena je jen 11,99 dolaru.

Ultrazvukový čistič pleti

Už dávno neplatí, že k vyčištění pleti postačí jen voda a mýdlo. Doba pokročila a na trhu se dají sehnat různé pomůcky pro perfektní čištění. Tento malý pomocník je sonický a dají se zde nastavit tři režimy, které pleť obličeje dokonale zbaví odumřelých buněk, odstraní černé tečky a zbytky make-upu. Dále také pročistí a otevřou póry a pokožku promasírují. Ve výsledku je pak kůže hladká, napnutá a dokáže lépe vstřebat krémy. Pomocí pravidelného čištění také dosáhneme lepšího prokrvení a metabolismu. Také tento ultrazvukový čistič je nyní ve slevě a přijde na 26,99 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.