Značka OnePlus zatím své fanoušky potěšila jen jedním jediným modelem chytrých hodinek, kterými se po dlouhých letech odkladů staly v březnu OnePlus Watch. Základní verze je k mání v černé nebo stříbrné a při vydání  nám byla ještě slíbena speciální luxusní Cobalt Limited Edition. Ta se konečně dostala na domácí čínský trh před pár dny, ale to to ještě zdaleka nebude všechno. Proslýchá se o brzkém příchodu Harry Potter Limited Edition, ale dnes se oficiálně potvrdila i Cyberpunk 2077 Limited Edition, která bude oficiálně k dostání od 24. května.

OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Limited Edition má poměrně pohnutou historii, protože se o ní vůbec poprvé začalo hovořit už v listopadu loňského roku. Původně tak měla debutovat spolu OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition, ale hodinky byly (z dobrých důvodů) odloženy až na březnový termín. Firma se tak konečně k oslavě slavné počítačové hry od CD Projekt Red dostala až teď, ale hodinky budou pravděpodobně dostupné jen na čínském trhu. I když je samozřejmě možné, že pár kousků na ten globální nakonec také zabloudí.

Jinak jsou změny opravdu jen čistě designové a na hardwarovém vybavení se zhola nic nemění. Hodinky ale dostanou speciální cyberpunkové značení na řemínku, efektní bootovací animaci při startu hodinek a také spoustu tematických tapet a ciferníků. Ti opravdoví fajnšmekři navíc jistě ocení i stylový držák na hodinky v podobě mechanické ruky jedné z hlavních postav hry, Johnyho Silverhanda. Cyberpunk 2077 sice nenaplnil obří očekávání do něj vkládané a stal se vůbec asi prvním zklamáním z produkce CD Projekt Red, ale i tak šlo o velmi dobrou hru a marketingový potenciál OnePlus evidentně hodlá využít.