Není to tak dávno, co se začaly šířit první zvěsti o telefonech Google Pixel 6. Proto víme, že společnost vydá překvapivě dva modely, a to standardní Pixel 6 a také model Google Pixel 6 Pro. Dokonce se na síti už objevily jejich první renderované obrázky a z nich je zřejmé, že výrobce poměrně výrazně změnil design telefonů. Z těchto snímků se daly vydedukovat i některé parametry, tedy hlavně ty, které se týkají hlavního fotoaparátu.

Netrvalo to ani moc dlouho a na síti se dají dohledat další renderované snímky, které se tentokrát konkrétně týkají modelu Google Pixel 6 Pro. Exkluzivně je zveřejnily stránky DiGit a obrázky pocházejí z dílny populárního tipaře Steve Hemmerstoffera (OnLeaks). Tipař tvrdí, že předchozí rendery byly velmi dobré, ale ne zcela přesné. Proto prý vytvořil další rendery. K nim přihodil i pár specifikací.

Samozřejmě se v rámci renderovaných obrázků nebudeme bavit o barevnosti telefonu, ta se může změnit. Jde spíš o to, že podle nových informací by měl mít model Pixel 6 Pro zakřivenou obrazovku s úhlopříčkou 6,67 palce. Panel by měl být typu AMOLED a uprostřed jeho horní části by měla být „díra“ pro přední kameru. Rámečky kolem displeje jsou téměř neviditelné a dokonce i brada je opravdu úzká. V displeji by měl být také uložen snímač otisků. Díky tomu všemu by užitná plocha měla být vysoká. Rozměry telefonu by měly být 163,9×75,8×8,9 mm. V místě uložení fotoaparátu tloušťka naroste na 11,5 mm. Kamera by měla být trojitá a poslední ze senzorů by měl být periskopový. Což tedy bude v historii telefonů Pixel skutečně unikátní. Čekat bychom mohli i stereofonní reproduktory a bezdrátové nabíjení.