Chytrých hodinek není na trhu nikdy dost, i když se už upřímně v nabídce poslední doby začínáme lehce ztrácet. Čínské firmy produkují zahlcující množství všemožných modelů, ale jedno se jim jako obvykle upřít nedá. Samozřejmě hovořím o ceně, protože momentálně jsou velmi solidní chytré hodinky k sehnání za opravdu skoro směšné peníze. Dalším takovým důkazem je dnešní akce na chytré hodinky L6 z nabídky e-shopu Cafago. V podstatě jim nechybí pro méně náročného uživatele zhola nic.

Chytré hodinky L6 se mohou pochlubit kulatým 1.28-palcovým displejem s rozlišením 240 x 240 pixelů, který kryje ochranné temperované sklo. Samozřejmostí je pak celá řada ciferníků na výběr. Hodinky také mají solidní sestavu senzorů na měření vašich sportovních výkonů s devíti režimy, krokoměr a také senzory pro monitoring tepu a krevního tlaku. A s odolnou certifikací IP67 se nebudete muset bát ani vody. Solidní 360 mAh kapacita baterie by také měla vydržet poměrně dlouho, při standardním užívání minimálně kolem 10-15 dnů.

Navíc se jedná opravdu o extrémně dostupný kousek, protože v aktuální slevové akci na Cafago seženete tyto hodinky jen za 21.24 euro. Nízká cena by sice automaticky znamenala nulové doplatky a daně, ale pro jistotu obchod nabízí i speciální Duty Free dopravu zcela zdarma. Čistě pro jistotu. Tak se na nabídku mrkněte, třeba osloví zrovna vás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.