Chytrých hodinek není na trhu nikdy dost, i když se už upřímně v nabídce poslední doby začínáme lehce ztrácet. Čínské firmy produkují zahlcující množství všemožných modelů, ale jedno se jim jako obvykle upřít nedá. Samozřejmě hovořím o ceně, protože momentálně jsou velmi solidní chytré hodinky k sehnání za opravdu skoro směšné peníze. Dalším takovým důkazem je dnešní akce na chytré hodinky L6 z nabídky e-shopu Cafago. V podstatě jim nechybí pro méně náročného uživatele zhola nic.

Chytré hodinky L6 se mohou pochlubit kulatým 1.28-palcovým displejem s rozlišením 240 x 240 pixelů, který kryje ochranné temperované sklo. Samozřejmostí je pak celá řada ciferníků na výběr. Hodinky také mají solidní sestavu senzorů na měření vašich sportovních výkonů s devíti režimy, krokoměr a také senzory pro monitoring tepu a krevního tlaku. A s odolnou certifikací IP67 se nebudete muset bát ani vody. Solidní 360 mAh kapacita baterie by také měla vydržet poměrně dlouho, při standardním užívání minimálně kolem 10-15 dnů.

Navíc se jedná opravdu o extrémně dostupný kousek, protože v aktuální slevové akci na Cafago seženete tyto hodinky jen za 21.24 euro. Nízká cena by sice automaticky znamenala nulové doplatky a daně, ale pro jistotu obchod nabízí i speciální Duty Free dopravu zcela zdarma. Čistě pro jistotu. Tak se na nabídku mrkněte, třeba osloví zrovna vás.