První polovina roku se pomalu blíží ke svému konci a to pro mnohé výrobce znamená rozjezd příprav telefonů nebo nositelností, které představí v druhé půli roku. Také Samsung už začíná chystat nástupce svých chytrých hodinek Galaxy Watch 3. Ty byly uvedeny loni v srpnu/auguste, takže je relativně ještě dost času na to, abychom se o chystaném chronometru Samsung Galaxy Watch 4 mohli dozvědět co nejvíce. A první informace jsou už tady.

Zpráva se objevila exkluzivně na stránkách SamMobile. Hodinky Samsung Galaxy Watch 4 by údajně měly být výrazně přepracovány a od předchozích modelů se budou hodně lišit. V prvé řadě výrobce upustí od používání Tizen OS a nová generace hodinek poběží na Wear OS. Kromě toho dostanou nové hodinky i nadstavbu One UI, což by mělo nabídnout nové možnosti a funkce jako je například SmartThings. Uživatelské rozhraní by mělo být snadno ovladatelné a jednoduché.

Podle zprávy na SamMobile jsou v rámci řady hodinek Galaxy Watch 4 připravovány tři modely, které mají zatím označení Wise, Fresh a Lucky. Jeden z modelů bude mít design podobný klasickým hodinkám. Další dva modely by měly mít přepracovaný vzhled, který by měl mít sportovní ráz, ale přesto bude velmi atraktivní. Samsung ale zatím neprozradil, kdy budou nové hodinky představeny. Tipaři odhadují, že by mohly být uvedeny zároveň s chystanými skládacími telefony, tedy v červenci/júli.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.