Kola čínských e-shopů se nepřestanou otáčet za žádné situace a navíc jako bonus sypou často i tuny slevových kupónů. Experti z obchodu Wiibuying samozřejmě nejsou výjimkou a dnes pro vás máme hned pětice slevových kupónů z jejich nabídky. Navíc na poměrně zajímavé produkty, které se zmíněnými kupóny dostanou ještě zajímavější ceny. Takže co máme pro naše čtenáře dnes v nákupním menu ?

Začneme pěkně zostra a to univerzální nabíjecí stanicí. Také se vám na stole válí přehršel nabíječek a kabelů na kde co ? Pak je tento kousek právě pro vás, protože zvládne nabíjet až šestici zařízení najednou. Trojici hned bezdrátově, přičemž jsou podporovány Apple Watch Series 5 a níže, AirPods 2/ AirPods Pro a pak jakýkoli telefon kompatibilní s bezdrátovým nabíjením. A pokud stále ještě potřebujete konektory, tak je k mání další trojice, Lightning, micro-USB a USB Type-C. Vše navíc využijete i jako stojánek a s kupónem 6T57U6JX může být váš jen za 20.77 euro.

Další je na řadě Bluetooth headset Lenovo HX106 s univerzálním otočným designem, takže se hodí jak do levého, tak i do pravého ucha. Ten nabídne stabilní připojení pomocí Bluetooth 5.0, redukci okolních ruchů a samozřejmě i citlivý vestavěný mikrofon. Headset je voděodolný a nezalekne se tak ani potu. Velká 160 mAh kapacita baterie by měla stačit na plných 120 hodin ve stand-by režimu, nebo 20 hodin přehrávání hudby. Ten s kupónem 53RRDET4 pořídíte na Wiibuying jen za parádních 9.12 euro.

A co třeba nějakou tu přenosnou herní konzoli značky POWKIDDYs kvanty vestavěných her. Asi tou nejzajímavější je model POWKIDDY X13 s 5.1-palcovým HD displejem a hned 3000 dostupnými herními klasikami. Ten koupíte s kupónem 6TGCE5FP jen za 44.88 euro. Nebo možná sáhnete po více retro vypadajícím modelu POWKIDDY RGB10 s kompaktnějším designem, 3.5-palcovým IPS displejem a open  source Linux systémem. Vše za 64.83 euro díky kupónu UY45GXUZ. Nu a pokud toužíte po multiplayeru, tak se šikne POWKIDDY RGB20 s Wi-Fi a Bluetooth. A cena příliš nenabobtnala, protože je k mání za  68.16 euro s kupónem V6VZ9J9Q.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.