Jestliže jsme se minulou neděli radovali z opravdu krásného jarního počasí, tak tato neděle nás vrátila v rámci počasí do upršeného předjaří. Prostě chčije a chčije, jak by pravil klasik. Ale ani déšť nám nezabránil v tom, abychom již tradičně podnikli výlet po čínských e-shopech a připravili pro vás další díl naší rubriky Vychytávky z Číny.

A protože i některé drobné neřesti patří k životu, budou dnešní Vychytávky z Číny zaměřeny na ty, kteří si rádi zahřeší. Ano, tentokrát jsme mysleli na kuřáky a připravili jsme pro ně tři tipy na kuřácké propriety. Samozřejmě, každá legrace něco stojí, takže dnes budeme muset sáhnou trochu hlouběji do kapsy. Ale ne zas až tak moc.

Něco pro kuřáky elektronických cigaret

Elektronických cigaret a náplní do nich je na trhu nepřeberné množství. Stejně tolik je i výrobců, kteří se na tento tržní segment orientují. Mezi ně patří i značka Marvec. My se dnes podíváme na efektně vypadající elektronickou cigaretu z mědi a nerezové oceli s rytinami. Jde o hybridní mechanický mod, který je kompatibilní s atomizéry se závitem 510 a bateriemi 18650/20700/21700/18350. Zkrátka a jednoduše kuřáci e-cigaret by si mohli tento mod přidat do své sbírky. Jeho aktuální cena je 59 dolarů.

Dračí elektrický USB zapalovač

Nezbytnou součástí kuřáckého vybavení je i zapalovač. I těch jsou na trhu hromady, ale elektrické USB zapalovače patří mezi ty, které vydrží poměrně dost dlouho. Samozřejmě je potřeba je čas od času dobíjet. Ušetřit se tak ale dá za plyn nebo benzín pro pravidelné doplňování. Jistě, klasika v podobě zapalovače Zippo je věčná, ale ani tento elektrický zapalovač s efektními rytinami čínských draků by nemusel urazit. Navíc je nyní v bleskovém prodeji zlevněn na 18,60 dolaru.

Elektronická dýmka

Na závěr tu máme něco i pro kuřáky dýmek. Jde o e-dýmku, která v podstatě funguje na stejném principu jako elektronické cigarety, ale náplně do ní stojí poměrně méně, než náplně do elektronických cigaret. Tato dýmka má navíc i nastavitelnou teplotu mezi 149°C až 224°C. Na malém OLED displeji se zobrazí stav baterie, nastavení teploty a čas ohřevu. Dýmku lze dobíjet přes USB port. Tuto e-dýmku můžete nyní pořídit za 42,88 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.