Všichni fanoušci, a nejen ti, si jistě pamatují na veliký úspěch telefonu Realene GT Neo, který byl vydán na konci března/marca. Měl skvěle vychytaný poměr cena/výkon a zajímavý design zadního panelu. A stejně jako jeho starší bratr Realme GT šel na čínském trhu doslova na dračku. Možná právě tento úspěch obou modelů přiměl výrobce k tomu, aby se pustil do přípravy dalšího kousku. Ten by měl mít obchodní název Realme GT Neo Flash.

Už samotný název telefonu dává tušit, že si pro něj výrobce připravil velmi rychlé nabíjení. Někteří tipaři dokonce odhadují, že by mohl mít i o něco málo lepší parametry, než model GT Neo. Ale to jsou opravdu jen spekulace. Kromě toho také známý tipař Digital Chat Station na čínském Weibo tvrdí, že Realme GT Neo Flash by mohl být představen ještě v tomto měsíci. K tomu navíc přihodil info o některých ze specifikací chystaného telefonu.

Jak již bylo řečeno, zásadní změny se budou odehrávat v rámci nabíjení. Začněme baterií, která by měla mít stejnou kapacitu jako v případě modelu Realme GT Neo, tedy 4500 mAh. Ale na rozdíl od předchůdce, který podporoval nabíjení s výkonem 50 W, bude GT Neo Flash podporovat rychlé nabíjení s výkonem 65 W. Další parametry by podle tipaře měly zůstat stejné. Stejný by měl být také design, snad jen s tím rozdílem, že Flash edice dostane novou barevnou variantu a mírně naroste její tloušťka na 9,1 mm. Původní GT Neo má v pase jen 8,4 mm. Dočkat bychom se tedy měli displeje s úhlopříčkou 6,43 palce a obnovovací frekvencí 120 Hz, procesoru Dimensity 1200 a trojité hlavní kamery s primárním 64 MPix senzorem. Operačním systémem bude Android 11 s nadstavbou Realme UI 2.0.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.