Značka Vivo letos představila už tři telefony z řady Vivo V21. Kromě standardní verze s podporou 4G je to i stejná verze s podporou 5G a pak i model V21e. V dohledné době by se k těmto telefonům měl přidat i model Vivo V21 SE. Tento stroj se nedávno objevil na Google Play Console a čerstvě prošel také Geekbench testy. Díky tomu známe některé z jeho parametrů.

Testy Geekbench prošel telefon Vivo V21 SE s kódovým označením Vivo V2061. Při testování běžel na operačním systému Android 11 a poháněl jej osmi jádrový procesor Qualcomm s označením „atol“. Toto označení by mělo odpovídat čipsetu Snapdragon 720G. Dodejme ještě, že procesor byl při testech spárován s 8 GB operační paměti, ale není vyloučeno, že na trh půjde i verze s 6 GB RAM.

A jak tedy dopadlo skóre? V Single-core testu získal telefon 553 body a ve více jádrovém testu nasbíral celkem 1697 bodů. A přidejme ještě informace, které se dají vyčíst z výpisu Google Play Console. Podle nich by měl mít Vivo V21 SE displej s rozlišením 2400×1080 pixelů a jemností 440 ppi. Údajně by mohl mít úhlopříčku 6,58 palce a obrazovka by měla být typu LCD. Tipaři také hovoří o tom, že primární senzor hlavního fotoaparátu by mohl dostat rozlišení 48 MPix. Další parametry jsou ale zatím v utajení. Stejně tak není známo, kdy by mohl být nový telefon představen.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.