I když už nám naši milovaní papaláši snad brzy otevřou možnosti sportovního vyžití, tak určitě není na škodu mít i záložní plán. Ostatně i v době nekoronavirové se může hodit pokročilé domácí vybavení na cvičení a udržování v kondici. Dnes máme pro vás právě něco z této oblasti a samozřejmě hned v akčních slevách a navíc bez komplikací z německého skladu. Jedná se o víceúčelový Walking Pad R1 Pro, který je k nalezení v nabídce e-shopu Tomtop. Takže pokud se plánujete udržovat v kondici i doma, tak určitě zbystřete zraky.

Walking Pad R1 Pro totiž může sloužit nejen jako trenažer chůze s rychlostí až do 6 km/h, tak i jako treadmill pro běhání s rychlostmi do 10 km/h. Nabízí parádní skládací design, takže po složení jej bez problémů někde uskladníte, třeba i nastojato. Odolná kovová konstrukce zvládne až 110 kg živé váhy a k dispozici máte i madlo se speciálním úchytem na telefon. Vše pak můžete ovládat nejen pomocí nášlapných funkcí, ale i pomocí dálkového ovládání, případně speciální telefonní aplikace. Ta pak dokonce nabízí možnost sběru dat a spousty dalších doplňkových funkcí.

Jedná se opravdu o velmi zajímavý kousek na domácí cvičení, který se v mnoha ohledech vyrovná mnohem dražším a masivnějším modelům. Pořídit si ho můžete z německého skladu Tomtop momentálně díky kupónu TR1P jen za 564.49 dolarů s dopravou zdarma. A balík by měl dorazit v průběhu několika dnů, takže odklady zahájení domácího cvičení už nemusí mít dlouhého trvání.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.