Možná si vzpomenete na letošní únor/február, kdy značka Realme vydala svou řadu Realme Narzo 30. V sérii byly ale poměrně překvapivě uvedeny jen dva telefony, a to Narzo 30A a Narzo 30 Pro 5G. Na standardní verzi výrobce poněkud zapomněl. Nic však není ztraceno, protože se na modelu Realme Narzo 30 už pracuje a výrobce také začíná na síti upozorňovat na některé z parametrů telefonu.

Na Facebooku značky Realme se postupně začínají objevovat první informace o standardním modelu Realme Narzo 30, takže můžeme například zjistit, že k oficiálnímu představení by mělo dojít už 18. května/mája a představovačka by měla proběhnout v Malajsii ve 12 hodin tamního času. Dále je také potvrzeno, že telefon bude pohánět procesor Helio G95. Což je osmi jádrový čipset postavený na 12nm výrobní technologii s maximálním taktem 2,05 GHz a GPU Mali-G76.

Potvrzena je i 5000 mAh baterie s podporou rychlého nabíjení s výkonem 30 W. Díky němu by měl být akumulátor nabit na 50 % za 25 minut. Telefon by měl mít snímač otisků uložený na hraně a neměl by chybět ani 3,5 mm audio jack. Podle poslední zprávy by měl Realme Narzo 30 mít displej s obnovovací frekvencí 90 Hz. Ze starších informací víme, že obrazovka bude mít „díru“ pro přední kameru a měla by být typu LCD. Úhlopříčka displeje by měla mít 6,5 palce a rozlišení by pak mělo být 2400×1080 pixelů. Hlavní fotoaparát bude trojitý. Tolik tedy k parametrům chystaného stroje. Předpokládáme, že další informace o něm přijdou ještě před představením.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.