Společnost Xiaomi představila loni na podzim na čínském trhu skutečně bezdrátová sluchátka Mi Air 2 Pro. Ta byla vybavena zajímavou funkcí ANC, tedy funkcí aktivního potlačení hluku. Tuto funkci ale v poslední době dostávají i sluchátka dalších výrobců a za všechny můžeme například jmenovat progresivní značku Realme, která ji nadělila svým sluchátkům Buds Air 2. Dost možná i proto chystá Xiaomi nástupce svých loňských sluchátek. Společnost dnes potvrdila, že sluchátka dostanou název Xiaomi Mi Flip Buds Pro a budou představena už 13. května/mája.

Včera Xiaomi na svém Weibo účtu oznámila termín představení nových sluchátek a dnes potvrdila jejich obchodní název Xiaomi Mi Flip Buds Pro. Na účtu je také teaser, který odhaluje design nabíjecího boxu, který je opatřen novým logem společnosti. A je také potvrzeno, že nová bezdrátová sluchátka budou podporovat funkci aktivního potlačení hluku. Výrobce také tvrdí, že půjde o vlajkovou loď mezi bezdrátovými sluchátky. Ovšem o dalších parametrech sluchátek upoutávka nic bližšího neuvádí. Nechme se tedy překvapit.

Kromě obrázku nabíjecího boxu se ale dá na síti dohledat i snímek samotných sluchátek. Jejich design opět, jako u loňských sluchátek, poměrně dost připomíná sluchátka Apple AirPods Pro. No a když si pořádně prohlédneme nabíjecí box, můžeme zde najít jistou podobnost s nabíjecím boxem sluchátek Huawei FreeBuds Pro. Nakonec proč ne, když jde o uživatelsky prověřený design. Na další podrobnosti o chystaných sluchátkách si budeme muset počkat ještě dva dny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.