Je to sotva pár dnů co byl s velkou slávou oficiálně představen herní telefon Redmi K40 Gaming Edition. Na čínském trhu způsobil doslova explozi zájmu a byl v prvním kole vyprodán během jedné minuty. To ale asi nikoho nemůže překvapit, protože telefon má skvěle vychytaný poměr cena/výkon. Tato skutečnost dává mnoha tipařům důvod si myslet, že by Redmi mohla připravit i další verzi tohoto stroje. Ve hře by prý mohl být herní telefon Redmi K40, který by ale tentokrát mohl dostat jiný procesor.

Ostatně nemuselo by to být nic divného, protože o tom, že herní telefon Redmi K40 bude vydán v několika verzích se spekulovalo ještě před jeho uvedením. Navíc produktová řada „K“ je natolik obsáhlá, že vy mohla vzniknout její odnož „K Gaming“. Něco podobného nyní naznačuje i známý čínský tipař Digital Chat Station. Ten se na čínském Weibo vyjádřil, že si vzpomněl, že někdy v únoru/februári spekuloval o tom, že herní stroj Redmi bude vydán s procesorem Dimensity 1200 a také ve verzi s Dimensity 1100. První verze je na světě, takže nyní bychom mohli čekat na vydání té druhé.

Tipař také nelení a přidává i několik dalších parametrů, které by model s Dimensity 1100 mohl mít. Díky procesoru by mělo jít o mírně nižší verzi, která by mohla třeba dostat název Lite. K tomu také displej s rozlišením 2400×1080 pixelů a „dírou“ pro přední kameru. Baterie by mohla mít kapacitu 5000 mAh a podporu 67 W nabíjení. Tipař také odhaduje, že primární senzor hlavního fotoaparátu by měl mít 64 MPix. Tyto parametry a hlavně použitý procesor by společně naznačovali, že cena této verze herního stroje by mohla být ještě víc zajímavější, než u nedávno vydaného modelu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.