Produkty od Xiaomi jsou opravdu všude kolem nás. Opravdoví fandové možná dokonce chodí i v jejich oblečení a jedí Mi jídlo. No dobrá, to už možná přeháníme, ale faktem zůstává, že čínský gigant fušuje do řemesla vskutku v široké škále kategorií. Často však samotnou práci přenechává menším značkám ve vlastním ekosystému a ponechá si tak pouze dohled a záštitu. To je přesně případ zastřihovacího strojku na vlasy Xiaomi ENCHEN Boost.

Tento strojek na vlasy je velmi praktický a snadno použitelný i na cestách, kdy potřebujete upravit svou kštici a nechcete utrácet za lazebníka. Xiaomi ENCHEN Boost má nano-keramickou hlavici, tichý chod a dvě rychlosti pro zastřižení vlasů. Díky tomu pohodlně zvládne upravit i skutečně bujné vlasy. Nastavit si můžete sestřih od 0,7 do 21 mm, takže je jen na vás kolik vlasového porostu opadá. Díky chytrému systému zabezpečení ESM nehrozí žádné karamboly, jako je například zaseknutí vlasů v zastřihovači.

Baterii s kapacitou 600 mAh můžete dobíjet pomocí USB Type-C portu a díky ukazateli stavu máte vždy přehled o úrovni nabití. Její plné nabití trvá zhruba 120 minut a výrobce slibuje výdrž až tři měsíce běžného používání. Hlavice je navíc odpojitelná a omyvatelná, takže je údržba také velmi jednoduchá. Momentálně je tento strojek na zastřihování vlasů v bleskovém prodeji na e-shopu Cafago a v balení najdete i dvoje nůžky a zástěru. Cena je nastavena na 16,99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.