Značka Vivo sice představila před pár dny telefon Vivo Y52s (t1), to ale neznamená, že by letos už na tuto produktovou řadu zapomněla. Podle toho, že vyslala na certifikace další dva telefony z této série to vypadá, že by mohly být už brzy oficiálně představeny. Prvním modelem, který prošel certifikacemi IMEI a CEIR v Indii a také certifikací 3C v Číně je telefon Vivo Y76s.

V případě Vivo Y76s se bavíme o přístroji střední třídy. Mělo by také jít o telefon s relativně dobrým poměrem cena/výkon. A to hlavně proto, že se neočekává podpora 5G sítí. Telefon by podle 3C certifikace, kterou prošel s kódovým označením V2111A, měl dostat nabíječku, která by měla podporovat rychlé nabíjení s výkonem 18 W.

Díky indickým certifikacím můžeme zjistit, že telefon bude podporovat „jen“ 4G sítě. To by mohlo znamenat, že výrobce sáhne po některém MediaTek procesorů z řady P nebo G. Ale možná by si mohl vybrat i některý z čipsetů Snapdragon ze série 600 nebo i 700. Vzhledem k tomu, že by mělo jít o nový přístroj očekává se, že poběží na systému Android 11. A proto, že prochází i indickými certifikacemi je pravděpodobné, že kromě čínského trhu bude nabízen i na trhu indickém. Více o tomto telefonu zatím známo není, ale doufáme, že by se to mohlo v dohledné době změnit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.