Tablety si loni a vlastně i letos získaly velký zájem uživatelů. Svůj podíl na tom paradoxně má pandemie koronaviru. Mnozí z výrobců se proto snaží kout železo dokud je žhavé a chystají se letos na trh vypustit pár tabletů. Společnost Samsung už jeden takový připravuje a nyní se zdá, že jeho představení je doslova na dohled. Jde o model Samsung Galaxy Tab A7 Lite, který už má za sebou certifikace potřebné pro uvedení na trh.

Už podle certifikačních výpisů se dá říci, že tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite, bude mít relativně slušné specifikace. Ale bude levnější než jeho lépe vybavený bratr Galaxy Tab A7 z loňského roku. Ovšem poté, co byl tablet certifikován na Tenaa očekávalo se, že jeho představení proběhne v červnu/júni. Ale vzhledem k tomu, že Galaxy Tab A7 Lite už má své webové stránky na několika trzích, by jeho uvedení mohlo být za dveřmi.

Webové stránky najdeme například na africké, indické nebo rumunské pobočce společnosti Samsung. Dále jsou zavedeny i v Belgii, Dánsku, Španělsku, Švédsku, Německu a nebo Rusku. V některých zemích jsou stránky podpory pro verzi s Wi-Fi s modelovým označením SM-T220, jinde naopak najdeme zalistovanou verzi s LTE s modelovým označením SM-T225. Webové stránky ale neuvádějí informace o jednotlivých parametrech, spíš znamenají pouze to, že se na daných trzích chystá brzké uvedení tabletu. V souvislosti s tím očekáváme, že výrobce velmi brzy potvrdí termín představení Galaxy Tab A7 Lite.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.