Vlajková řada Galaxy S21 je dnes už tak trochu historií, ale přesto do této série přibude ještě jeden model. Společnost Samsung totiž slíbila, že v této vlajkové řadě každým rokem vydá i telefon s označením FE, nebo-li Fan Edition. Proto bychom se po loňském Galaxy S20 FE měli letos dočkat i modelu Samsung Galaxy S21 FE.

Zhruba v polovině uplynulého měsíce se na síti objevily první renderované snímky telefonu Samsung Galaxy S21 FE. Ty v sobě nezapřou model Galaxy S21, ale menší rozdíl můžeme najít u konstrukce modulu hlavního fotoaparátu. V té době tipaři odhadovali, že telefon by mohl debutovat ve třetím kvartálu letošního roku. Tento odhad se dnes zdá být potvrzeným, i když neoficiálně.

Na svém twitterovém účtu totiž známý analytik Ross Young odhaduje, že telefon Galaxy S21 FE je již ve vývoji a testování. Podle jeho odhadů by se měl v červenci/júli začít masově vyrábět, ale jeho představení by mělo proběhnout až v srpnu/auguste. A to odpovídá původním odhadům. Young navíc uvedl, že telefon bude nabízen v barvách šedé, světle zelené, světle fialové a bílé. Tedy alespoň v těchto barvách by se měl dostat na americký trh. Parametry telefonu neuvádí, ale jiní tipaři odhadují, že Galaxy S21 FE bude mít 6,4 palcový displej, 32 MPix přední kameru a 4500 mAh baterii s rychlým nabíjením. Do srpna ale zbývá ještě dost času na to, abychom se mohli o specifikacích telefonu dozvědět víc.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.