Značka Realme i letos jede na plné obrátky a expanduje na další trhy. Mezi nimi je i ten bangladéšský, na kterém se chystá 13. května/mája představit telefon Realme C20A. I když by se to mohlo zdát, nepůjde o až tak úplnou novinku, ale v podstatě nemůžeme mluvit ani o rebrandu. Telefon si totiž z řady telefonů C20 vezme tak trochu od každého něco.

Promo video, které se dá najít na YouTube kanálu bangladéšského Realme potvrdilo, že design telefonu Realme C20A bude stejný, jako u modelu C20. Pohyblivé obrázky také ukazují, že v Bangladéši půjde na trh model C20A v barvě modré a černé. Ale důležitější než barva jsou jistě parametry, kterými jej výrobce vybavil. Začněme proto procesorem, kterým bude Helio G35. Ten se objevil už v modelech C20 a také Relame C21, který byl poměrně nedávno představen v Malajsii.

Z promo videa se dá také zjistit, že Realme C20A by měl být vybaven 6,5 palcovým LCD displejem s kapkovitým výřezem. Baterie by měla mít kapacitu 5000 mAh. Na zadním panelu najdeme čtvercový modul hlavního fotoaparátu. Podle videa to vypadá, že v modulu jsou uloženy buď dva, ale spíš jen jeden snímač a LED blesk. Je také vidět, že na zadním panelu chybí snímač otisků a patrně není uložen ani na hraně. Zkrátka a jednoduše půjde o telefon pro nenáročné uživatele s nižšími parametry. Každopádně u videa najdeme také informaci, že cena bude přizpůsobena parametrům a bude opravdu nízká. Ovšem celkem nic jiného se ani očekávat nedá.