Každý správný muž má u sebe nůž. Tedy alespoň tak zní známé české pořekadlo a ještě v nedávné minulosti se jím mnozí určitě řídili. V dnešní přetechnizované době už podobné nutnosti lehce opadly, ale o to víc se občas hodí nějakou tu „rybičku“ mít po ruce. Případně raději mít k dispozici něco mnohem univerzálnějšího, jako je třeba HUOHOU Mini Multitool. Ten je momentálně v akci na e-shopu Cafago a jen dokládá, že na čínských obchodech najdeme mnohem více zajímavého, než jen elektroniku.

HUOHOU Mini Multitool na první pohled vypadá jako o trochu větší zavírací nůž, ale zdání klame. Nabídne totiž hned deset funkcí najednou a jeho univerzalita je tak zcela nepopiratelná. Kromě dvojice čepelí (jedna je na otvírání krabic) se tak dočkáte třeba dvojice šroubováků, nůžek, otvíráku na konzervy, pinzety, pilníku nebo dokonce čističe uší. A pro moderní generaci pak nezbytného trnu na šuplíky se SIM kartami. Vše je vyrobeno z kvalitní neret oceli a s váhou 152 g vám to ani neutrhne kapsu. Něco podobného se prostě hodí mít vždy po ruce.

Na e-shopu Cafago pak tento malý manuální zázrak najdeme v akci jen za 16.99 euro. Sice z čínského skladu, ale s podobnou cenovkou se na něj stále nevztahují daňové dopravní limitace. Akce platí až do konce května, ale tak dlouho asi zásoby nevydrží, protože zatím vše poměrně rychle mizí. Tak se na tento kousek mrkněte, i když se nejedná o žádný technologický zázrak s Bluetooth. Klasik sice tvrdí, že vše je lepší když to má Bluetooth, ale najdou se i výjimky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.