Před pár dny šikovní pánové z XDA Developers odhalili, že společnost Motorola chystá čtyři nové telefony, které by měly letos rozšířit produktovou řadu Motorola Edge. Telefony zatím mají jen svá kódová označení „Siera“, „Berlin“, „Berlin NA“ a „Kyoto“. Asi nejvíc informací se v té době dalo dohledat k modelu „Kyoto“. Ovšem nyní se na síť dostaly i zvěsti o modelech Motorola Berlin a Berlin NA.

Prvotní informace o modelu „Kyoto“ byly zveřejněny na stránkách TechnikNews. Stejně tak je to i dnes v případě modelů Motorola Berlin a Berlin NA. Takže se pojďme podívat, co od těchto telefonů tipaři očekávají. Podle nich budou mít tyto dva telefony přední kameru se senzorem OmniVision OV32B40 a rozlišením 32 MPix. Hlavní fotoaparáty obou telefonů budou mít tři snímače.

Model s označením „Berlin“ by měl dostat 108 MPix senzor Samsung S4KHM2, 16 MPix širokoúhlý objektiv OmniVision OV16A10 a 8 MPix OmniVision OV08A10 snímač hloubky ostrosti. Telefon s kódovým označením „Berlin NA“ by měl podle tipařů mít stejný 108 MPix senzor a k němu by měl dostat 8 MPix širokoúhlý objektiv S5K4H7 a 2 MPix senzor OmniVision OV02B1B. Tolik tedy dnešní zvěsti. Zbývá nám tedy z celé čtveřice chystaných telefonů jen model s označením „Siera“, o které dosud nic nevíme. Je ale pravděpodobné, že další zprávy by na sebe nemusely nechat dlouho čekat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.