Slunečné květnové počasí sice láká k tomu vyrazit ven, ale my pro vás dnes máme něco se zcela opačným záměrem. Dvojice slevových kupónů na produkty z e-shopu Gearbest dnes totiž míří do kategorie technologického vybavení vašich obývacích pokojů. A v multimediální oblasti má jak výborný Redmi TV Soundbar nebo přenosný projektor Vivicine V5 určitě co nabídnout. Díky již zmíněným kupónům navíc za lepší cenu a jako bonus i s dopravou z evropských skladů.

Redmi TV Soundbar sice nemá přídavný subwoofer a musíte se spokojit jen se základním „kvádříkem“, ale k ozvučení menšího pokoje bude určitě vše dostačovat. V něm se totiž skrývá dvojice 45 x 80 mm reproduktorů s celkovým výkonem 30W a dokonce i malý výduť snažící se nahradit právě subwoofer. Metod připojení je hned několik a při využití Bluetooth 5.0 si ušetříte problémy s kabely kompletně. Ale pro jistotu máte možnost i S/PDIF a AUX, jen škoda, že chybí HDMI. Rozměry soundbaru jsou 780 x 64 x 63 mm a váha pak zhruba 1.5 kg. Je možné ho namontovat i na zeď, ale většina ho asi klasicky uloží pod televizor. A s kupónem T66AA340A8D1200 je momentálně v akci ze španělského skladu jen za $65.99.

Pokud plánujete filmovou párty s masivní obrazovkou, tak se asi poohlížíte po nějakém tom projektoru. Vivicine V5 Multimedia je zajímavým velmi kompaktním kusem, který je navíc přímo primárně určen k přenášení. Nabídne nativní 720p rozlišení a vykouzlíte s ním z odpovídající vzdálenosti až 200-palcovou úhlopříčku. Neurazí ani 300 ANSI lumenů jasů, kontrast 2000:1, manuální korekce zkreslení obrazu nebo široká výbava porty. A s kupónem H66819ABE8D12001 si ho do konce května můžete z polského skladu koupit jen za parádních 90 dolarů.