Řada telefonu Reno patří už neodmyslitelně nějakou dobu k společnosti Oppo. Zhruba před pěti měsíci na čínském trhu spatřily světlo světa poslední telefony v této sérii, šlo o modely Reno 5. Přestože doba na představení jejich nástupců se zdá být krátká, Oppo už pracuje na jejich vývoji. Už na začátku dubna/apríla se o chystané telefony začali zajímat tipaři a odhadovali, že řada Oppo Reno 6 bude obsahovat tři modely. Mělo by jít o Reno 6, Reno 6 Pro a Reno 6 Pro Plus.

Na síti se postupně začaly objevovat i některé z parametrů, které by jednotlivé modely mohly mít. Tipaři odhadovali, že každý z telefonů by mohl dostat jiný procesor. Řada Oppo Reno 6 by tak mohla vsadit na čipsety Dimensity 1200, Snapdragon 870 a také na Snapdragon 888. I podle těchto kusých informací by mohlo jít o zajímavá zařízení.

Informací o chystaných telefonech sice zatím moc není, ale tipaři se pouštějí do smělých hypotéz, že jejich představení je už na spadnutí. Společnost Oppo totiž už avizovala, že chystá na 22. května/mája velký galavečer ve spolupráci s televizním satelitním kanálem Zheijang za účasti celé řady významných osobností. Je pravděpodobné, že na akci budou uvedeny nějaké produkty, které souvisí s televizní technikou. Ale je tu i určitá možnost, že zde budou představeny i telefony řady Reno 6. Pokud budou telefony představeny, budou uvedeny zatím jen pro čínský trh, a to hlavně proto, že některé modely řady Reno 5 se teprve nyní dostávají na určité trhy mino Čínu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.