Květen je tu a úspěšně jsme přežili jak svátek práce, tak i líbání pod rozkvetlou třešní. Tedy samozřejmě stále s nasazenou rouškou, aby nás nezavřeli. A i když už se dnes otevírají první obchody po (doufejme) skončení hlavní vlny covidového šílenství, tak si ještě ne zdaleka všechno budeme moci zakoupit. Nemluvě o tom, že často v Číně stále pořídíme některé vymoženosti výrazně levněji a takový Gearbest má sklady po celé Evropě, včetně naší zemičky. Takže co třeba takový výborný chytrý kartáček Oclean X Pro nebo super levnou 3D tiskárnu ?

Chytrý zubní kartáček určitě stojí za pozornost, protože výbavou se může rovnat s naprostou špičkou. Ostatně už jste viděli na zubním kartáčku barevný dotykový displej ? S vestavěným 6-osým gyroskopem kartáček rozlišuje hned 8 oblastí v ústech a máte tak přehled, kde jste něco vynechali. Na výběr máte ze tří režimů čištění, v závislosti na stavu vašeho chrupu a nutnosti jemnějšího přístupu, protože kartáček má až 32 rozdílných rychlostí. Potěší i 800 mAh vestavěná baterie s dlouhou výdrží, stejně jako držák fungující zároveň jako magnetická nabíječka. S kupónem Q66AB709C5112001 si jej navíc z českého skladu můžete pořídit jen za 43.99 dolarů.

3D tiskárny byly donedávna jen luxusním zbožím, ale to už dávno neplatí. K dostání tak jsou dokonce už i super levné v podstatě no-name kousky, které se ale stále vyznačují velmi zajímavými parametry. A dnešní nabídka z německého skladu Gearbestu má právě jednu takovou 3D tiskárnu k dispozici jen za 119 dolarů. Má všechny základní funkce včetně navázání při přerušení tisku, 220*220*240 mm maximálních tiskových rozměrech, nebo jednoduchého ovládacího displeje. Jen si ji musíte složit sami.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.