Přesně před deseti dny představila značka Honor na čínském trhu poměrně nečekaně telefon Honor Play 5T Life. Jde o telefon se základními parametry. Těm ale bohužel neodpovídá cena, která je na čínský trh překvapivě vysoká. Telefon je zde prodáván totiž za zhruba 200 dolarů. A v rozšiřování této produktové řady bude zřejmě výrobce pokračovat. Na stránkách GsmArena jsou nyní k vidění exkluzivní renderované snímky modelu Honor Play 5.

Podle renderů by měl mít telefon Honor Play 5 úzké rámečky kolem displeje. A i když to není příliš zřetelně vidět, úzká by měla být i brada. Nad obrazovkou je kapkovitý výřez pro přední kameru. Hlavní fotoaparát je uložen do většího obdélníkového modulu. Tvoří jej čtyři snímače a také LED blesk. Primární senzor by měl mít rozlišení 64 MPix.

Na horní hraně telefonu je mikrofon a na levé hraně je slot pro SIM karty. Tipaři odhadují, že Honor Play 5 bude podporovat rychlé nabíjení s výkonem 66 W. Další specifikace zatím zůstávají v utajení. Je ale pravděpodobné, že parametry chystaného přístroje budou na vyšší úrovni než u nedávno vydaného modelu Play 5T Life. Ovšem pro potenciální kupce bude jistě důležité i to, jak výrobce nastaví cenu. Informace o ceně a případně i dalších specifikacích očekáváme už brzy.