Venku už to konečně vypadá lépe a radostněji, protože koncem dubna už snad konečně třeba nebude sněžit. A s teplejším počasím samozřejmě dorazí i mnohem širší vyžití s venkovními aktivitami. Bude tak čas oprášit kola a koloběžky a pomalu začít plánovat trasy výjezdů. A samozřejmě stále větší počet cyklo-nadšenců se vybavuje elektrokoly, která jsou pro mnohé zajímavější a flexibilnější alternativou. Jejich ceny totiž konstantně padají a dají se tak pořídit za velmi zajímavé peníze. Například jako trojice dnešních kousků z akcí na Gearbestu.

Začneme zhurta a to skládacím elektrokolem FAFREES 20F055. To se hodí ideálně třeba na dojíždění do práce a díky jednoduchému složení klidně třeba i na výlety autem. Nabídne odolný hliníkový rám, kola s průměrem 20″, tři režimy jízdy nebo sedmistupňovou převodovku. 250W motor zvládne rychlost až 25 km/h a dojezd na baterii se pohybuje v rozmezí 35-40 km. Sedátko i řídítka jsou nastavitelné a kolo zvládne zátěž až 120 kg živé váhy. A má dokonce i digitální displej, přední LED světlo nebo USB port. V polském skladu jej momentálně pořídíte jen za 739.99 dolarů.

Pro náročnější uživatele je pak na výběr model FAFREES F7 Plus. Ten má výrazně výkonnější 750W motor, hydraulický systém tlumičů, sedmistupňovou převodovku SHIMANO a spoustu dalšího. Maximální rychlost se pak pohybuje kolem 45 km/h a dojezd kolem 40 km. Kola s mechanickými disky a pneumatikami odolnými proti proražení mají 20″ průměr a kolo zaujme třeba i elektronickým zámkem, pokročilým LCD displejem nebo výkonnými světly. K dostání je opět velmi pohodlně z polského skladu a momentálně v akci přijde na 1495.99 dolarů.

Posledním do party je pak kousek jiné značky a to SAMEBIKE 20LVXD30. Ten nabídne také skládací konstrukci a 20-palcová kola, ale oproti cenově podobné konkurenci výkonnější 350W motor a maximální rychlost až 35 km/h. Stejně tak sedmistupňovou převodovku SHIMANO, 10.4Ah baterii, malý cyklo-počítač na řídítkách, tlumiče kol a sedátka, nosnost 120 kg živé váhy nebo dálkový systém zamykání. A to vše momentálně jen za 769 dolarů, samozřejmě opět od kolegů z polského skladu Gearbestu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.